Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

Paríž v interiéri 23.May,2018

Fototapeta Paríž-kaviareň

„Všetko, čo existuje na akomkoľvek mieste na Zemi, existuje tiež v Paríži.“ O týchto slovách francúzskeho velikána Victora Huga bude dnes môj príspevok.

Čriepky z Paríža sú zakaždým iné. Toto mesto módy, turizmu, sladkých pokušení, svetiel či kabaretu je mestom, do ktorého sa na prvý pohľad zamilujete. Chcete jeho mágiu zvečniť vo vašom interiéri? Zvoľte fototapetu!

Zdroj: www.tapetymix.sk

Mesto snov a lásky na Seine

Snáď každý sníva o tom, aby aspoň raz v živote mohol navštíviť Paríž. Kolíska svetovej kultúry inšpiruje svojou atmosférou umelcov z celého sveta. Obrázky z Paríža sú dokonalým motívom mnohých výtvarníkov a hudobníkov. Domy a budovy sú architektonickými skvostami formované históriou i súčasnosťou , tiché uličky ako stvorené na prechádzky.

Zdroj: www.tapetymix.sk

Stavby Paríža

Vytvor si svoj vlastný Paríž pomocou fototapety. Panoráma metropoly Francúzska je tou správnou voľbou, ak si chcete preniesť svoj obľúbený kúsok Paríža domov. Či už je to Eiffelova veža, malebná štvrť Montmartre s bazilikou Sacré Coeur, čaro pouličných ilustrátorov a hudobníkov, Moulin Rouge s povestnými kabaretnými vystúpeniami, najmodernejší architektonický výkrik La Défense alebo slávny blší trh v Paríži na Puces St-Ouen Clignancourt. Navštevovaným je aj parížske múzeum Louvre, Víťazný oblúk, Elyzejské polia či katedrála Notre Dame. Všetky tieto stavby a miesta si zaslúžia obdiv a  ich fotografie sa s obľubou využívajú v interiéroch.

Zdroj: www.tapetymix.sk

Zdroj: www.fotolia.com

Zdroj: www.tapetymix.sk

Parížsku atmosféru môžeme často vidieť na plátnach kín, francúzska kinematografia je sofistikovaná, preferuje spoločenské témy a  rôzne žánre. Zábery z filmov si tiež radi prenášame na steny svojich obývačiek alebo do detských a študentských izieb. Amélia z Montmartre, Moulin Rouge, Da Vinciho kód alebo Rattatouille nesú v sebe posolstvo Paríža.

Cestovanie metrom vám možno pripomenie mapa mesta. V minimalistickom interiéri pôsobí na stene veľmi príťažlivo a moderne.

Zdroj: www.fotolia.com

Paríž je magickým mestom – inšpiráciou pre umelcov, módnych návrhárov a dizajnérov, mestom zamilovaných párov aj mestom úteku od osamelosti. Historická a súčasná moderná architektúra tu spájajú nielen budovy, ale aj samotné generácie. Nezávisle od toho, či dodnes len snívate o návšteve tohto čarovného mesta, alebo ste sa zamilovali do parížskych uličiek na dovolenke, prípadne prežili tam časť svojho života, výhľad na Paríž na stene bytu bude štýlovým doplnkom každého bývania. Fototapeta s typickými parížskymi stavbami prebúdza fantáziu a sny, prenáša nás do víru veľkomesta i pokojných štvrtí s príjemnými kaviarňami.

Určite so mnou súhlasíte, že Eiffelovka je dominantou Paríža napriek tomu, že táto metropola má mnoho miest, ktoré majú hodnotu a ktoré sa oplatí vidieť či navštíviť.

Zdroj: www.tapetymix.sk

Monochromatické fototapety Paris vo vašom interiéri určite prinesú oživenie priestoru. Mestský život zachytený na fotkách obľúbeného mesta pôžitkárov urobí aj z vás skutočného bonvivána.

Zdroj: www.tapetymix.sk

Samolepiace parížske tapety

Samolepiace tapety s parížskym štýlom ozdobia aj vstavanú skriňu, dvere alebo kuchynskú zástenu. Akvarelové panorámy mesta sú atraktívnou dekoráciou aj na stene študentskej izby.

Zdroj: www.tapetymix.sk

Zdroj: www.tapetymix.sk

Zdroj: www.tapetymix.sk

Zdroj: www.tapetymix.sk

Pohľad na perly Paríža na stene podčiarkne jeho charakter. Hodí sa do klasického aj moderného štýlu, zmení spoločenské aj bytové priestory na príjemné miesto. Veď kto by nechcel mať doma súkromný Paríž?

Verím, že aj vy snívate svoj parížsky sen. Vyberte si z našej bohatej ponuky fototapiet na www.tapetymix.sk, využite zľavu a staňte sa naším klientom!

Ak Vám tento článok pomohol, zaujal vás alebo Vás inšpiroval, zanechajte pod ním komentár. Možno máte zaujímavé otázky, prípadne záujem o vypracovanie nezáväznej ponuky, v takom prípade nám napíšte na email info@tapetymix.sk Grafický náhľad Vám vypracujeme ZDARMA a pošleme spätne na Váš e-mail.

Članok môžete komentovať ...

?