Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Latexové tapety na stenu

Tapety už dávno nie sú len papierové, pomaľované zvitky, s ktorými je viac práce ako radosti. Moderné výrobné postupy a kvalitné materiály z nich robia skvelý interiérový doplnok, ktorý je nie len vkusný, ale aj účelný a praktický. Latexové fototapety na stenu sú toho jasným dôkazom.

Latexové tapety z našej ponuky sú veľmi trvácne, odolné voči vode aj oderu, takže ich údržba je skutočne bezproblémová – dajú sa utrieť aj navlhčenou handričkou. Tapeta prirodzene znesie aj inštaláciu na svetlejších, slnečnejších plochách, pretože je farebne stála. Z vizuálnej stránky má tapeta veľmi blízko k saténovému povrchu, pretože je príjemne hladká a matná. Vďaka svojej váhe 212g/m2 sa tapeta pri lepení netrhá. Celý proces inštalácie je relatívne jednoduchý, podobný ako pri lepení iného druhu tapiet. Výhodou je, že latexové tapety sú ekologické a nezapáchajú, čo len podporuje ich obľubu medzi zákazníkmi. Tieto tapety sú vďaka svojim vlastnostiam ideálnym riešením pre kuchyne, obývačky, detské izby, rovnako ako kancelárie. Ako je to možné?

Široká ponuka rôznorodých motívov – to je ďalší moment, pre ktorý si latexové tapety na stenu zamilujete. V našej ponuke ich nájdete viac ako 1400, preto sme ich zoradili do prehľadných kategórií. Vyberať si teda môžete nie len z rôznych motívov, ale aj farieb a odtieňov – skrátka podľa toho, čo bude najlepšie pasovať do vašej domácnosti. Do staršieho interiéru môžu skvele zapasovať retro tapety, zatiaľ čo modernejšie ladenej domácnosti môže viac zapasovať abstrakcia. Prehľadajte však aj ostatné kategórie, aj v nich sa totiž dajú nájsť ozajstné skvosty. Ak by ste si predsa len nevybrali, ponúkneme vám celú radu ďalších motívov z našej fotobanky a tapety vám pripravíme doslova na mieru.

Tapety latexové na stenu poskytujú výborné riešenie na dekoráciu hladkých a rovných stien. Materiál je hladký, matný s nádychom saténu. Najmodernejšia technológia zaručuje fotorealistickú tlač. Vďaka svojej gramáži 212g/1m2 sa tapeta netrhá a garanciou je jednoduché lepenie, ktoré zvládne takmer každý. Tento materiál je veľmi obľúbený kvôli atraktívnej cene a vysokej kvalite. Tapety latexové sú ekologické, bez zápachu, výsledkom je skvelý vzhľad stien v interiéri. Tapetu je možné aj laminovať, čo ešte zvýši jej odolnosť voči vonkajším faktorom. Vzor latexové tapety si môžete vybrať z našej pestrej ponuky, alebo Vám vyrobíme tapeta na mieru ako latexovú z Vašej fotografie. Tapety latexové sa lepia  podobným spôsobom ako tapety z iných materiálov. Aj pri latexových tapetách si môžete zvoliť vlastný rozmer. Sú cenovo dostupné a tešia sa veľkej obľube. Ide o ekologickú potlač. Tapeta sa pri lepení netrhá.

Latexová tapeta na stenu - vlastnosti

1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru. Tapetu môžete pretrieť navlhčenou handričkou. Je vhodná na hladkú stenu kde máte ako podklad sádrovú stierku prípadne jemne zrnitú stenu "pucovku". Taktiež je vhodná na sadrokartón. Nie je vhodná na hrubozrnné omietky. Ideálna je na stenách interiéru bez štruktúry /zrnitosti/.
2/ Gramáž : 212g/m2
3/ Šírka jedného výtlačku /pásu/ je max. 130cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm. Je to vhodné na manipuláciu aj samotné lepenie tapety.
4/ Návod na lepenie tapety nájdete TU

5/ Odporúčame lepidlo značky METYLAN na latexovú tapetu.

Spôsob lepenia: S preložením 1 cm
   

Na zvýšenie odolnosti tapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?