Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

Tapety Novinky

Si zvedavý čo je nové v tapetovom svete? Trendy sa stále menia! Aj farby roka, aj štýly, aj tapety! My sme za vlastnú originalitu !!! Prinášame Vám nové kolekcie tapiet, kvalitné materiály a skvelé riešenia ako zútulniť a skrášliť interiér. 

Interiér v štýle „urban jungle“: Stavte na exotiku s nádychom divočiny! 31.May,2019

Milujete zeleň a nič extravagantné vám nie je cudzie? Presne pre vás sú ideálne exotické tapety, ktoré evokujú džungľu a slobodu.

Čítať viac

Farbou roka 2019 je koralová: Vnesie do domácnosti teplo, život a pozitivitu 21.Mar,2019

Nový rok sa nesie v znamení koralovej farby. Ak túžite po príbytku, v ktorom vládne teplo a pohoda, stavte na dekorácie a doplnky v tomto príjemnom odtieni aj vy

Čítať viac

Paríž v interiéri 23.May,2018

„Všetko, čo existuje na akomkoľvek mieste na Zemi, existuje tiež v Paríži.“ O týchto slovách francúzskeho velikána Victora Huga bude dnes môj príspevok.

Čítať viac

HISTÓRIA TAPIET 22.Mar,2018

Ak siahnete myšlienkami do dejín, môžete si všimnúť, že v človeku odjakživa driemala túžba skrášľovať steny a svoje príbytky. Už v praveku dbali ľudia na estetiku a steny zdobili nástennými maľbami a rytinami. Táto túžba trvá dodnes.

Čítať viac

Farba roka 2018 – ultra fialová 27.Feb,2018

Aj vy sa riadite farebnými módnymi trendami v interiéri? Možno nemeníte svoje štyri steny každoročne, ale vždy je dobré urobiť aspoň malý lifting svojho príbytku, človek sa hneď cíti príjemnejšie, čo poviete?

Čítať viac

Metamorfóza interiéru? Riešením je fototapeta! 19.Feb,2018

Steny sú jedným z najdôležitejších prvkov v interiéri. Od nich závisí celkový vzhľad miestnosti, či bude bývanie otvorené, priestranné, či bude vyžarovať radosť alebo poskytovať určité súkromie. Ako je to u vás doma?

Čítať viac

TAPETYMIX.SK - Nasledujte s nami nové trendy! 07.Feb,2018

Ak patríte k skupine ľudí, ktorí uvažujú o svojom bývaní nielen ako o mieste na spánok a ubytovanie, ale chcú sa v ňom cítiť príjemne, ste na správnom mieste.

Čítať viac
?