Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Samolepiace tapety a fólie na hladké povrchy

Vždy je dobré, ak veci idú hladko. Bezproblémové riešenia obľubujeme všetci, no nie? A keď sa k nim navyše pridá pekný a nápaditý dizajn, dokonalosť je razom na svete!

Vitajte v našej ponuke samolepiacich tapiet a fólií na hladké povrchy! Ak cítite, že stenám vo vašej domácnosti niečo chýba, možno to budú práve tieto typy tapiet, ktoré zaplnia ono hluché miesto a dodajú vášmu príbytku novú šťavu a sviežosť. Samolepiace tapety a fólie predstavujú skvelú variantu najmä vtedy, ak plánujete ozvláštniť steny, ktoré nie sú zrnité, štruktúrované alebo inak upravované. Dajú sa použiť bez lepidla a okamžite najmä na hladké a suché povrchy skríň (aj vstavaných), stolíkov a iného nábytku, ktorý spĺňa dané požiadavky. Fólie aj tapety sú odolné voči oderu a vode, navyše sú aj veľmi pružné a pevné, čo sú len dôvody navyše, ktoré hrajú v ich prospech. Skutočne, minulé časy sú dávno preč a s nimi aj nie príliš kvalitné a zaujímavé tapety. Nenájdete ich ani v našom eshope – my sa totiž sústreďujeme na aktuálne trendy a ponúkame tapety a fólie, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a pomocou najnovších výrobných metód.

Vlastnosti tapiet sú jedna vec a vizuálna stránka zase vec druhá. Rozhodne ale nie druhoradá. Máte vybratý motív, alebo sa radšej necháte inšpirovať ponukou? Veríme, že v oboch prípadoch vám dokážeme vyhovieť. Máme k dispozícii viac ako 1300 samolepiacich tapiet a fólií na hladké povrchy, zoradených a prehľadne roztriedených do niekoľkých tematických kategórií. Na svoje si prídu milovníci prírody, abstraktného umenia, pohybu, techniky či vedy a astronómie. Táto ponuka ale nie je konečná, vieme ju rozšíriť o vami vybrané motívy a obohatiť o vaše postrehy a požiadavky. Nepredávame za každú cenu, ale snažíme sa obohatiť vašu domácnosť a svet, v ktorom žijete, o nové podnety a obrazy, ktoré sa vám páčia.

Samolepiace tapety nám ponúkajú rôzne riešenia a možnosti. Môžete ich použiť na nábytok, sklo, zrkadlá, kuchynské zásteny, skrine, sprchovacie kúty, kachličky, okná, šatníky, chladničky. Poskytujú veľké množstvo kreatívnych riešení. Vyrobíme Vám ich  na mieru, aj z vlastnej fotky. Pekné motívy z našich kategórií využijete v každej miestnosti interiéru. Samolepiaca tapeta s logom Vašej spoločnosti či reklamou bude perfektne prezentovať Vašu spoločnosť na výstavaách, v obchodných priestoroch.Smelo ju možete ošetriť aj mokrou handričkou. Samolepiacetapety sa použivajú na kuchynske zásteny, šatníky, vstavané skrine, renovácia nábytku, dverí, okná a na rôzne použitie... atď. Nedoporučujeme ju lepiť na steny a už vôbec nie na steny so štrukturovaným povrchom.

Samolepiacu tapetu Vám vieme vyrobiť v prevedení matná a lesklá.
Pri samolepiacej tapete na stenu vyrábame len matnú verziu.

Návod na lepenie nájdete TU

Vlastnosti - Samolepiacej tapety
1. Odolnosť voči vode, voči oteru, trvácne farby, umývateľnosť, dlhá životnosť, super vizuálny efekt, ekologická, bez zápachu, vysoká kvalita tlače
2. Hrúbka: 100 mikrónov
3. Maximálna šírka jedného výtlačku /pásu/ 130cm. Ak bude mať tapeta rozmer 260x260, bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm.
4. Lepenie je s preložením 1 cm

Na zvýšenie odolnosti fototapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Samolepiace tapety, MATERIÁL :

     Samolepiace tapeta MATNÁ /na hladké povrchy v ponuke/
     Samolepiace tapeta LESKLÁ /na hladké povrchy v ponuke/
     Samolepiaca tapeta na stenu * /na stenu povrchy v ponuke/
       

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

Video ukážaka na lepenie samolepiace tapety


 

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?