Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Samolepiace tapety a fólie na hladké povrchy

Vždy je dobré, ak veci idú hladko. Bezproblémové riešenia obľubujeme všetci, no nie? A keď sa k nim navyše pridá pekný a nápaditý dizajn, dokonalosť je razom na svete!

Vitajte v našej ponuke samolepiacich tapiet a fólií na hladké povrchy! Ak cítite, že stenám vo vašej domácnosti niečo chýba, možno to budú práve tieto typy tapiet, ktoré zaplnia ono hluché miesto a dodajú vášmu príbytku novú šťavu a sviežosť. Samolepiace tapety a fólie predstavujú skvelú variantu najmä vtedy, ak plánujete ozvláštniť steny, ktoré nie sú zrnité, štruktúrované alebo inak upravované. Dajú sa použiť bez lepidla a okamžite najmä na hladké a suché povrchy skríň (aj vstavaných), stolíkov a iného nábytku, ktorý spĺňa dané požiadavky. Fólie aj tapety sú odolné voči oderu a vode, navyše sú aj veľmi pružné a pevné, čo sú len dôvody navyše, ktoré hrajú v ich prospech. Skutočne, minulé časy sú dávno preč a s nimi aj nie príliš kvalitné a zaujímavé tapety. Nenájdete ich ani v našom eshope – my sa totiž sústreďujeme na aktuálne trendy a ponúkame tapety a fólie, ktoré sú vyrobené z kvalitných materiálov a pomocou najnovších výrobných metód.

Vlastnosti tapiet sú jedna vec a vizuálna stránka zase vec druhá. Rozhodne ale nie druhoradá. Máte vybratý motív, alebo sa radšej necháte inšpirovať ponukou? Veríme, že v oboch prípadoch vám dokážeme vyhovieť. Máme k dispozícii viac ako 1300 samolepiacich tapiet a fólií na hladké povrchy, zoradených a prehľadne roztriedených do niekoľkých tematických kategórií. Na svoje si prídu milovníci prírody, abstraktného umenia, pohybu, techniky či vedy a astronómie. Táto ponuka ale nie je konečná, vieme ju rozšíriť o vami vybrané motívy a obohatiť o vaše postrehy a požiadavky. Nepredávame za každú cenu, ale snažíme sa obohatiť vašu domácnosť a svet, v ktorom žijete, o nové podnety a obrazy, ktoré sa vám páčia.

Samolepiace tapety nám ponúkajú rôzne riešenia a možnosti. Môžete ich použiť na nábytok, sklo, zrkadlá, kuchynské zásteny, skrine, sprchovacie kúty, kachličky, okná, šatníky, chladničky. Poskytujú veľké množstvo kreatívnych riešení. Vyrobíme Vám ich  na mieru, aj z vlastnej fotky. Pekné motívy z našich kategórií využijete v každej miestnosti interiéru. Samolepiaca tapeta s logom Vašej spoločnosti či reklamou bude perfektne prezentovať Vašu spoločnosť na výstavaách, v obchodných priestoroch.Smelo ju možete ošetriť aj mokrou handričkou. Samolepiacetapety sa použivajú na kuchynske zásteny, šatníky, vstavané skrine, renovácia nábytku, dverí, okná a na rôzne použitie... atď. Nedoporučujeme ju lepiť na steny a už vôbec nie na steny so štrukturovaným povrchom.

Samolepiacu tapetu Vám vieme vyrobiť v prevedení matná a lesklá, alebo s lepom na vzore.
Pri samolepiacej tapete na stenu vyrábame len matnú verziu.

Na sprchovacie kúty doporučujeme taktiež samolepiacu tapetu FROST, korá je priesvitná ale vyzerá ako zamrazená, na okná je vhodná Windeco, alebo perforovaná fólia. Ak si chcete objednať niektorú z týchto špeciálnych tapiet napíšte nám mail na tapetymix@tapetymix.sk , pošleme Vám cenovú kalkuláciu a samozrejme grafický náhľad.

Návod na lepenie nájdete TU

Vlastnosti - Samolepiacej tapety
1. Odolnosť voči vode, voči oteru, trvácne farby, umývateľnosť, dlhá životnosť, super vizuálny efekt, ekologická, bez zápachu, vysoká kvalita tlače
2. Hrúbka: 100 mikrónov
3. Maximálna šírka jedného výtlačku /pásu/ 130cm. Ak bude mať tapeta rozmer 260x260, bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm.
4. Lepenie je s preložením 1 cm

Na zvýšenie odolnosti fototapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Samolepiace tapety, MATERIÁL :

     Samolepiace tapeta MATNÁ /na hladké povrchy v ponuke/
     Samolepiace tapeta LESKLÁ /na hladké povrchy v ponuke/
     Samolepiaca tapeta na stenu * /na stenu povrchy v ponuke/
     Samolepiaca tapeta EASY DOT * (na objednávku)
     Samolepiaca tapeta WINDECO * (na objednávku)
     Samolepiaca tapeta REFLEKTON * (na objednávku)
     Samolepiaca tapeta ONE WAY VISION * (na objednávku)
  

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

Video ukážaka na lepenie samolepiace tapety


Perforovaná fólia /používa sa hlavne na reklamu na okná/
Samolepiaca tapeta ONE WAY VISION * (na objednávku)
one_way_vision.jpg

Easy dot
/samolepiaca tapeta ľahko sa lepí/ práve kvôli guličkám /dot/ cez ktoré uniká vzduch ak urobíte bulinu.

Samolepiaca tapeta EASY DOT * (na objednávku)

samolepiaca_tapeta_easy_dot.jpg

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?