Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Tapeta na dvere aj na chladničku

Samolepiace tapety a fólie na dvere sú vhodné na všetky hladké povrchy. Využijte ich hlavne pri renovácií dverí. V prípade, že nenájdete vhodný motív, vieme Vám vyrobiť akýkoľvek vzor zo stránky www.tapetymix.sk, prípadne aj z vlastnej fotografie vyrobíme tapetu na dvere , alebo z fotobanky www.fotolia.com. Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete na email: info@tapetymix.sk . Zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s cenovou ponukou.

Rozmýšľate nad premenou, renováciou  chladničky alebo dverí s použitím tapety? S tapetami z našej ponuky môžete  vylepšiť ich vzhľad .

Samolepiace fólie na chladničku a dvere sú zaujímavé z niekoľkých dôvodov:

Estetická hodnota: Fólie umožnia zmeniť dizajn chladničky rýchlo a jednoducho. Môžete si vybrať z rôznych vzorov a farieb a  prispôsobiť  vzhľad chladničky alebo dverí  podľa vašich predstáv.

Ochrana povrchu: Fólia poskytuje ochranu pred škrabancami a poškodením povrchu . To je dôležité, ak chcete zachovať chladničku či dverev dobrom stave.

Jednoduchá aplikácia: Samolepiace fototapety sa jednoducho aplikujú, čo je veľkou výhodou, ak keď nie ste  odborníkom na renovácie.

Individualita: Použitie tapety umožňuje vytvoriť úplne jedinečný vzhľad chladničky. Môžete si vybrať tapetu s motívom, ktorý vám najviac vyhovuje.

Nízke náklady: Renovácia s tapetou je cenovo dostupná v porovnaní s nákupom novej chladničky alebo dverí. Tým ušetríte finančné prostriedky.

Rýchla zmena: Proces renovácie s tapetou je rýchly a jednoduchý.

Výroba na mieru: samolepiace tapety, fólie vám vyrobíme z akéhokoľvek vzoru z našej ponuky.

?