Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Fototapeta z vlastnej fotografie

Čo tak fototapety z fotografie? Máte peknú fotku z dovolenky, rodinnej oslavy a chceli by ste z nej tapetu? Stačí, keď nám na náš mail tapetymix@tapetymix.sk zašlete vašu fotografiu v čo najlepšom rozlíšení. Zároveň nám zašlite presné rozmery tapety v centimetroch - šíírka v cm x výška v cm. Pripravíme vám náhľad tapety na schválenie. Náhľad a farebné úpravy sú zdarma. Materiál z akého vám môžeme foto tapetu z fotky vyrobiť si môžete vybrať sami.

Fototapeta z fotky

Vlastná fotka na foto tapete

Ak chcete unikátnu tapetu, ktorú nebude mať nikto, foto tapeta z vlastnej fotky je tým správnym riešením. Určite máte doma krásne fotografie svojich detí, fotky z dovolenky, alebo len náhodné, ale zaujímavé fotografické zábery. Skúste nám ich zaslať na tapetymix@tapetymix.sk a môžete sa pýšiť vlastnou umeleckou tvorbou.

Foto tapeta vlastný motív

Môžeme vám vyrobiť foto tapetu aj z motívu, ktorý nájdete na www.fotolia.com. Stačí ak nám zašlete čislo vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer foto tapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s cenovou ponukou. Vyrobíme Vám fototapetu z vlastného motívu vo farbách sépia, čiernobiela, pôvodná farebnosť, úprava farebnosti, stačí nám len napísať na tapetymix@tapetymix.sk čo chcete ne tapete mať.

Fototapety z fotografie

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk  Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?