Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

Výber tapety podľa materiálu

Najčastejšou otázkou pri výbere tapety je, aký materiál mám použiť na daný povrch. Každá tapeta má totiž svoju štruktúru a  skladá sa z iného materiálu. Je dôležité pripraviť správne podklad na tapetovanie a v nepodstatnom rade spôsob nanesenia lepidla - na stenu, alebo na tapetu? V tomto blogu vám ukážeme aký druh tapety je najvhodnejšie použiť na konkrétny povrch a ako si vybrať tú najlepšiu tapetu

5 tipov, ako použiť tapetu: Viete, ktoré miesta zaručene oživí? 03.Jul,2019

Vytvorte si doma bývanie snov, ktoré bude dokonale spĺňať vaše nároky na celkový štýl, zariadenie, jeho prevedenie, použité materiály i samotné doplnky, ktoré sú akousi čerešničkou na torte interiérového dizajnu. Využite pri tom silu tapiet, budete prekvapení, čo všetko dokážu a kde všade nájdu svoje uplatnenie.

Čítať viac

Milujete futbal? Spestrite si domácnosť futbalovými tapetami! 16.Jun,2019

Ste nadšeným fanúšikom tejto obľúbenej loptovej hry? Potom vám nesmie chýbať športová tapeta s futbalovým motívom

Čítať viac

Steny v detskej izbe: Vytvorte tapetami rozprávkovú ríšu plnú fantázie! 26.Apr,2019

Princezné, autíčka, draci, hrdinovia i zvieratká premenia každú izbičku na priestor, o ktorom sníva každé dieťa!

Čítať viac

Nechajte svoje steny rozkvitnúť: Tapety s kvetmi vášmu domovu vdýchnu nový život! 16.Apr,2019

Jar je tu! Slnko svieti, vzduch vonia rozkvitnutými stromami a všade vykúkajú pestrofarebné hlavy kvetov. Táto romantická atmosféra, ktorá je pre jar príznačná, sa môže stať súčasťou aj vášho domova. Stačí, ak jednu alebo viac stien vyzdobíte prírodnými motívmi kvetov.

Čítať viac

Obklopte sa prírodou: Tapety so stromami vnesú do vášho domova harmóniu a pokoj 29.Mar,2019

Zeleň je odjakživa zdrojom energie, pozitivizmu a radosti. Nemusíte však za ňou vyrážať do lesa, pokojne si ju prineste domov! Premýšľate, ako svoju domácnosť zútulniť a vytvoriť v nej dokonalé miesto na oddych?

Čítať viac

Tapety s motívom kávy nielen do kaviarní 01.Mar,2019

Vari všetci poznáme jej výnimočnú arómu a chuť. Reč je o káve. Je taká špecifická, že si ju nemožno zameniť s ničím iným.

Čítať viac

Útulnejší domov s tapetami imitujúcimi drevo 15.Feb,2019

Tapety, tapety a zas tie tapety. Slovo, ktoré sa čoraz častejšie dostáva do povedomia ľudí. Nečudo, veď oplývajú výnimočnými schopnosťami – premeniť domov behom pár minút na celkom „nové“ hniezdočko.

Čítať viac

Upokojte svoju myseľ zelenou farbou v interiéri 01.Feb,2019

Keď sa povie „zelená“, väčšine z nás napadne najmä vízia krásnej zelenej lúky alebo voňavý les. Áno, zelená farba je farba prírody, života. Súčasne dokáže upokojiť, ale i povzbudiť

Čítať viac

Tapety na kuchynské zásteny – počuli ste už o nich? 20.Jan,2019

Modernizácia kuchyne nikdy nebola jednoduchšia. Kuchyňa už nie je iba miestnosť, kde sa varí. Hovorí sa, že je srdcom domova, a to preto, že sa tu odohrávajú veľké rituály spojené s láskou

Čítať viac

Vintage a retro tapety sú v móde. Vy ich ešte nemáte? 02.Jan,2019

Tapety sú výnimočné priateľky interiéru. Majú úžasnú schopnosť premeniť ho behom pár minút na presne taký priestor, aký ste si vždy želali. Predsa túžite byť obklopení estetikou a zdieľať svoj výborný vkus s každým, kto k vám zavíta. Vintage a retro štýly sú na vrchole žiadanosti a platí to aj pri tapetách.

Čítať viac

Prečo sú tapety, na ktorých sú kone, také obľúbené? 10.Dec,2018

Hovorí sa, že konská duša je veľmi citlivá. Vraj kôň nás dokáže úplne „prečítať“. Presne cíti a vie, čo sme za ľudia a aké sú naše myšlienky. Je to veľmi vnímavý tvor. Pri priamom kontakte s ním sa nám žiada ihneď zaboriť naše ruky do jeho bohatej hrivy a hladiť jeho jemnú srsť. Vtedy by sme priam prisahali, že energia vznikajúca medzi nami, je priam liečivá.

Čítať viac

Samolepiace tapety vám rýchlo, jednoducho a za málo peňazí zrenovujú celú domácnosť 18.Nov,2018

Časom každá vec stratí svoj náboj, iskru a lesk. Pričasté používanie alebo iba „zub času“ stačia na to, aby sa nám v mysli objavila myšlienka o kúpe nového, lepšieho. Avšak všetko nové býva obvykle aj trochu náročné pre rodinný rozpočet. Samolepiace tapety na nábytok vyriešia váš problém.

Čítať viac

Páči sa vám industriálny interiér? Tapety s imitáciou tehly vám dopomôžu k perfektnému výsledku! 07.Nov,2018

Tehly alebo aj „brick“ sú veľmi vyhľadávaným a tiež žiadaným doplnkom dnešných moderných domácností. Tehlová stena nájde svoje uplatnenie doslova všade. Tým, že je to prírodný materiál, navodzuje príjemné pocity a my sme tak úzko spätí s tým, čo nám od nepamäti vyhovuje – a to je naša príroda.

Čítať viac

Prichádza jeseň – zútulnite si svoje domovy jesennými dekoráciami, tapetami a teplými farbami 02.Nov,2018

Jeseň je ročné obdobie, ktoré má rada azda každá žena. Je to čas, kedy nás obzvlášť baví vypekať rôzne dobroty a keď naše domovy naplní vôňa jabĺk, škorice či dym z vonných sviečok. Máme chuť sa k sebe túliť pod teplou prikrývkou ešte o čosi viac ako obvykle. A tiež naše srdcia plesajú z tých nádherných pestrých farieb, ktoré na nás „číhajú“ takmer z každej strany. Jeseň je čas inšpirácií, dekorácií a predprípravou na najkrajšie sviatky v roku.

Čítať viac

Najpoužívanejšie materiály na výrobu tapiet 03.May,2018

Aby ste mali jednoduchšiu predstavu o materiáloch, z ktorých sa tapety vyrábajú, pripravili sme pre vás jednoduchú a prehľadnú tabuľku. Nájdete v nej typy materiálov tapiet vhodných na rôzne povrchy a taktiež aj vlastnosti tapety. Poradíme vám ako sa lepí latexová, vinylová, vliesová alebo samolepiaca tapeta.

Čítať viac

3 najčastejšie použitia samolepiacej tapety na nesavé povrchy 16.Feb,2018

Premýšľate nad zmenou vo svojom interiéri a neviete kde začať? Ak áno, určite si prečítajte článok o tom, ako a kde využiť samolepiace tapety na nesavé povrchy. Poradíme Vám ako nalepiť samole ...

Čítať viac
?