Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Tapety do detskej izby

Veselé tapety do detskej izby, ktoré si Vaše deti určite obľúbia. Na tapetách sú obrázky, rozprávkové motívy, kreslené zvieratká. Čarovné vzory pre chlapcov aj pre dievčatá. Zároveň detský motív podporuje kreativitu, myslenie a fantáziu vašich detí. Fototapeta do detskej je skvelou dekoráciou. Rozmer si môžete prispôsobiť sami. Výhodou je, že naše 3D fototapety pre deti môžete použiť nielen na stenu v detskej izbičke, ale aj na nábytok, poličky, skrine, posteľ, či dvere. Vytvoríte tak hravý priestor pre vaše ratolesti, v ktorom sa budú cítiť úžasne. Fototapety využívajú naši klienti aj pri dekorovaní a zariaďovaní zábavného centra pre deti, alebo kindercentra.

Fototapeta do detských jaslí a škôlky

Potešte detičky v jasliach, či v materskej škôlke. Obklopte priestor , v ktorom trávia deň peknou detskou tapetou s množstvom obrázkov. Deti milujú farby a veselé obrázky so zvieratkami a s krajinkami. Vhodne vybraná tapeta na stenu do detského kútika premení miestnosť na fantastickú rozprávku. Aj v detskom centre vytvorí takáto dekorácia čarovný svet, v ktorom si deti užijú kopec zábavy.

Vyberáme tapetu pre tínedžera

Ak máte doma tínedžera - tínedžerku, určite si aj tieto deti nájdu skvelý motív na fototapete, ktorá sa bude skvieť na stene, alebo na vstavanej skrini. Tínedžeri si môžu vybrať aj motívy z iných kolekcií tapiet ako je šport, hudba, mapy, vesmír. Dospievajúce deti majú svoj individuálny štýl a cítenie, a je vhodné nechať im trochu slobody pri výbere vhodnej tapety na stenu, alebo šatník. Veľmi obľúbeným motívom tapiet pre mládež sú aj fototapety s pohľadmi na veľkomestá, ktoré ešte chcú sami objaviť a navštíviť.

Vysnívaná detská izba 

Fototapety z našej ponuky predstavujú veľké spektrum možností. Tapety sa už nelepia len na steny v detskej izbe. Vďaka kvalitným materiálom ich môžete nalepiť aj na iné povrchy a vytvoriť tak dokonalú symbiózu farieb a vzorov. Nalepovacie tapety do detskej izby sú ekologické,  bez zápachu a samozrejme umývateľné. Vďaka pestrej palete motívov môžete jednotlivé vzory aj kombinovať. Na čelo postele nalepte napr. sloníka, na vstavanú skriňu pandu, a na písací stôl delfína. Je vhodné nekombinovať príliš veľa farieb v izbe detí, ale určitá pestrosť tu nesmie chýbať. Skvele bude na písacom stole nalepená aj detská mapa sveta. Povoľte uzdu svojej fantázii a vytvorte deťom čarovné izbičky.

<<  < 1 2 3 4 5 >  >>

256 produktov celkom

<<  < 1 2 3 4 5 >  >>

256 produktov celkom

Fotogaléria

?