Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Tapety imitácia kože

Koža ( leather ) - už od dávnych čias je tento prírodný materiál súčasťou interiéru. Náš dizajnérsky svet zakomponoval tapety s imitáciou kože do svojho portfólia. Nielenže ponúkame tieto motívy, ale dokonca máme aj materiály, ktoré dokonale imitujú jej povrch - nie sú úplne hladké ale majú povrchovú embosovanú štruktúru kože ( vyrábame na individuálne požiadavky zákazníka ). 

Je načase obnoviť steny a nábytok niečím novým a originálnym. " Kožené steny " - tapety dodajú interiéru nádych extravagancie. Glamour efekt vytvorí imitácia prešívanej kože, ktorá sa zaskvie na stene v obývačke alebo v  štýlovej kancelárii. Etno atmosféru dosiahnete použitím zebrovej alebo tigrovanej steny. Ak preferujete urban jungle štýl tapety s imitáciou hadej, krokodílej kože je tým správnym riešením. Využite svoju fantáziu a spestrite si interiér originálnym obkladom s koženým efektom na stene.

Naša ponuka tapiet z kolekcie Koža je variabilná, materiály sú vhodné aj pri renováciii nábytku. Samolepiace tapety - fólie so vzorom kože sa sú ako stvorené na polep dverí, nábytku, stolov. Využite svoju fantáziu a vytvorte si rafinovaný dizajn s použitím imitácie kožených obkladov stien a nábytku. 

Prihláste sa na odber newslettera

?