Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Tapety - riešenie na každú stenu

Tapety zmenia vašu stenu na nepoznanie

Pripadajú vám steny nudné? Rozmýšľate nad zmenou v interiéri? Tapeta je jednoduchým riešením pre váš interiér. Naše tapety vhodné na stenu vás presvedčia svojou kvalitou, odolnosťou a farebnosťou. Ponúkame vám na výber materiály určené na steny v tej najlepšej kvalite. To nie je všetko! Každú fototapetu Vám vyrobíme na mieru, upravíme farebnosť . Dokonca vám vyrobíme tapetu aj z vašej fotky. Ak ste nenašli v našej ponuke motív ktorý hľadáte, zašlite nám na náš email obrázok požadovanej fototapety, skúsime ju vyhľadať v našej TOP fotobanke. Ponúkame službu navyše - Laminácia fototapety. Ide o modernú, jemnú, tekutú lamináciu, ktorá sa nanáša na tapetu a zvyšuje jej odolnosť.  Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Tapeta na stenu

Vyberáme tapety na stenu

Na stenu odporúčame tapety z nasledovných materiálov - vinyl, vlies, latex, vodolepiace a samolepiace na stenu. V prípade, ak sa neviete rozhodnúť s výberom tapety, kontaktujte nás tapetymix@tapetymix.sk   Ak máte hladkú stenu, odporúčame latexovú tapetu, alebo vodolepiacu tapetu. Ak je stena jemne zrnitá, nerovná, vhodnejšie je vinylová tapeta, ktorá prekryje aj nerovnosti na stene. Na sadrokartón je najvhodnejšia vliesová tapeta. Tapety na stenu sú hladké a matné. Náročnejší klienti si môžu vybrať aj štruktúrované tapety vinylové, alebo tapety vliesové ( štruktúra piesok, plátno, omietka).

Novinkou na našom trhu je samolepiaca tapeta na stenu s gramážou až 300g/m2. Táto samolepiaca tapeta je matná a má štruktúrovaný povrch. Výhodou je, že nepotrebujete žiadne lepidlo a množstvo náradia pri tapetovaní. Samolepiace tapety sú vhodné na stenu a majú lepidlo na nosnej a nepotlačenej časti. Ak idete tapetu lepiť na stenu do kuchyne, do kúpeľne, zvoľte radšej vinylovú tapetu, ktorá prepúšťa paru aj vlhkosť. Vinylové aj vliesové tapety sú zároveň vhodnejšie na steny, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia (detská izba, čakárne, reštaurácie, kaviarne, hotely).

Presne si zmerajte povrch steny, na ktorý idete lepiť tapetu. Pri každej tapete (obrázku) máte k dispozícii kalkulačku. Vyberte si materiál tapety, zadajte rozmer ŠÍRKA v cm x VÝŠKA v cm. Cena sa vám automaticky prepočíta a môžete odoslať objednávku. (Základná uvedená cena je za 1m2). Po odoslaní vašej objednávky vám do 24 hodín zašleme na váš email grafický náhľad na odsúhlasenie /schválenie/ ako bude fototapeta vyzerať pri vami zadanom rozmere. Skontrolujte si vašu emailovú schránku, aby sme mohli po odsúhlasení vyrobiť vašu novú tapetu čo najskôr. Naše tapetyna stenu sú dostatočne hrubé. Gramáž je od 165g/m2 do 350g/m2. Netrhajú sa, sú vodeodolné, odolné voči oteru, farebnosť je stála s realistickými farbami. Moderné technológie a kvalitný materiál sú zárukou , že dekoračné tapety na stenu sú ekologické a šetrné k životnému prostrediu .

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com   Stačí ak nám zašlete čislo vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk Zašleme vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk  ,alebo zavolajte na číslo 0948 504 403 . Radi vám poradíme.

Fotogaléria

<<  < 1 2 >  >>
<<  < 1 2 >  >>
?