Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Tapety na vstavané skrine, dvere, nábytok

Foto tapeta na vstavanú skriňu

Foto tapety zmenia vstavané skrine, posuvné dvere, šatníky na nepoznanie. Vytvoria na skriniach a nábytku zaujímavú metamorfózu a foto tapeta úplne zmení aj celkový pohľad na dizajn vo Vašom interiéri.

Vyberte si motív tapety /nálepky na skrine/, ktorý chcete použiť na vstavanú skriňu. Presne si zmerajte rozmer skrine, dverí, ktorý potrebujete: šírka v centimetroch x výška v centimetroch. Tiež je dôležité, či chcete fototapetu na jednodverovú, alebo viacdverovú skriňu. Motív Vám vieme rozdeliť na požadované časti vstavanej skrine 1diel, 2 diely,... Farebnosť tapety je možné upraviť - čiernobiele prevedenie, sépia, zmena farby. Vyberte si materiál - tapeta samolepiaca matná, alebo lesklá. Na zvýšenie odolnosti fototapety odporúčame tekutú lamináciu. Je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2. Pripravíme Vám zdarma náhľad foto tapety na vstavanú skriňu a cenovú kalkuláciu.

V prípade ak bude mať Vaša tapeta na vstavanú skriňu rozmer 3 diely x 70cm šírku x 250cm výšku bude rozdelená na 3 rovnomeré časti o rozmeroch 3x70x250. Je to vhodné na manipuláciu aj samotné lepenie tapety.

samolepici_fototapeta_na_dvere.jpg        fototapety-na-dvere_2.jpg       fototapeta_na_vestavenou_skrin.gif

Foto tapeta na šatníky, posuvné dvere, nábytok

Stačí trochu fantázie a použitím tapety dekorujete Vaše dvere, skrine a šatníky. Rýchla a jednoduchá zmena. Množstvo dizajnových motívov na tapetách v našej online ponuke.

Vyberte si z tisícky motívov z našej ponuky www.tapetymix.sk

Vo fotogalérii nižšie sú umiestnené fotografie klientov, ktorí si nalepili samolepiacu tapetu na vstavanú skriňu z našej ponuky na mieru. Ďakujeme im za krásne fotky, ktoré nám zaslali. Skvelá inšpirácia aj pre Vás.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?