Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Často kladené otázky / FAQ.

Aká je dodacia doba?
Všetky tapety vyrábame na objednávku. Dodacia doba je do 10 pracovných dní. Snažíme sa vybavovať objednávky postupne ako prichádzajú.

Aké je poštovné?
Pri objednávke nad 90 EUR je poštovné zdarma. Pri kúpe tovaru menej ako 90 EUR a platbe vopred na náš účet je poštovné 3,99 EUR.

Sú Vaše fototapety kvalitné?
Stačí, keď sa pozriete na gramáž fototapety, na jej hrúbku /uvedená pri technických parametroch tapiet/. Naše tapety sú kvalitné a ekologické, stálofarebné, ľahké na údržbu, netrhajú sa, sú vodeodolné a odolné voči oteru. Vinylové tapety sú odolné aj voči pare a prepúšťajú vlhkosť.

Ste platcami DPH?
Áno sme. Všetky ceny sú uvedené vrátane DPH.

Aký je rozdiel medzi Vami ponúkanými tapetami?
Bližšie informácie o tapetách nájdete TU.
V prípade ďalších otázok nám napíšte mail na tapetymix@tapetymix.sk

Ako bude fototapeta vyzerať keď si zadám vlastný rozmer?
Ak si zadáte vlastný rozmer tapety: šírka v cm x výška v cm a vyberiete si materiál (prevedenie z ktorého má byť tapeta vyrobená). Automaticky sa Vám prepočíta cena fototapety. Po odoslaní Vašej objednávky Vám do 24 hodín zašleme na Váš email /zadaný v objednávke/ grafický náhľad na odsúhlasenie /schválenie/ ako bude tapeta vyzerať pri Vami zadanom rozmere. Kontrolujte si preto Vašu emailovú schránku aby sme mohli po odsúhlasení vyrobiť Vašu novú tapetu čo najskôr.

Viete rozdeliť fototapetu na viac častí / napr. tapeta na vstavnú skriňu, ktorá ma 3 x dvere/ ?
Pravdaže. Šírka jedného pásu výtlačku je max. 135cm. Znamená to, že ak bude mať Vaša tapeta na vstavanú skriňu rozmer 3 diely x 70cm šírku x 250cm výšku bude rozdelená na 3 rovnomeré časti o rozmeroch 3x70x250. Je to vhodné na manipuláciu aj samotné lepenie tapety.

Chcem tapetu, ale nemáte ju v ponuke.
Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou. V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Ako zistím cenu fototapety?
Pri každej tapete je uvedená kalkulačka. Základná cena je za 1m2 . Zadajte si rozmer v centimetroch šírka x výška, vyberte si  materiál tapety, a cena sa Vám automaticky prepočíta.

Viete vyrobiť fototapetu z mojej fotografie?
Samozrejme. Fotografia však musí byť dostatočne kvalitná. Ak ste si nie istý, či je fotka vhodná, zašlite nám ju mailom na info@tapetymix.sk. Pozrieme sa na ňu a budeme Vás informovať.

Dajú sa zmeniť farby tapety?
Vieme farby zmeniť podľa Vášho želania.

Z koľkých dielov sa bude tapeta skladať?
Množstvo dielov závisí od veľkosti tapety. Najširší jeden pás výtlačku je max. 130 – 148cm. Je lepšie, keď je tapeta rozdelená na viac častí, lepšie manipuluje. Tiež to závisí od materiálu, z ktorého je tapeta vyrobená. V prípade že je  tapeta širšia ako 130-148 cm bude rozdelenáa nastrihaná na rovnomerné časti.

Ako mám nalepiť tapetu?
Návody na lepenie jednotlivých materiálov si môžete pozrieť TU. Spolu s tovarom posielame aj návod na použitie.

Viete tapetu laminovať?
Na požiadanie môžeme tapetu aj laminovať. Ide o modernú technológiu, pri ktorej sa tekutá laminácia nanáša na povrch fototapety a zvačšuje sa tým odolnosť fototapety. Tekutú lamináciu doporučujeme aj na kuchynské zásteny, prípadne na vstavané skrine. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Akým spôsobom doručujete tovar?
Všetok tovar zasielam prostredníctvom prepravnej spoločnosti UPS v rámci celého Slovenska. V rámci ČR je to InTime.

Vyrábate aj štruktúrované tapety?
Samozrejme. Viac info najdete TU

Aké lepidlo použiť?
Odporúčame lepidlo Metylan, ktoré je dostupné aj u nás spolu s pomôckami na lepenie tapety. Nájdete ich TU .

Ako sú balené tapety?
Tapety dodávame vo vačších rolkách, ktoré sú zabalené vo fólii a kartónovom obale tak, aby počas prepravy nedošlo k poškodeniu fototapety. Ku každej tapete je pribalená faktúra a návod na lepenie. Všetok tovar je poistený voči poškodeniu pri preprave.

Môžem vo Vašom eshope nakupovať aj bez registrácie?
Samozrejme. Stačí si vybrať tovar a zaslať objednávku.

Zasielate tovar aj do Českej republiky? Ako budem platiť?
Tovar zasielame aj do ČR. Cena prepravy je 10 EUR. Sumu za objednávku môžete uhradiť vopred na náš český účet v českých korunách, alebo Vám ju zašleme na dobierku. V tom prípade zaplatíte kuriérovi pri prevzatí tovaru v českých korunách / prepočet z EUR na KČ aktuálnym kurzom NBS /.

Môžem tovar reklamovať?
Áno. Doporučujem si pred samotnou nielen reklamáciou ale aj objednávkou prečítať naše Obchodné podmienky

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

?