Doprava ZDARMA pri nákupe nad 90€
Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené

 

Originálne tapety na kuchynské zásteny

Tapety na kuchynské zásteny dodávajú Vašej kuchyni dušu. Doplnia celkový vzhľad kuchynskej linky aj priestoru v kuchyni. K dispozícii máte krásne kuchynské tapety s ovocím, kávou, ale na výber sú aj vzory abstraktné, kvety, architektúra,... Závisí od toho, čo sa Vám páči, a ako máte zariadený interiér. Okrem kuchynskej zásteny môžete tapety použiť aj na obkladačky, chladničku, kuchynské dvierka, dvere, sololit. Tapetu je možné na kuchynskej zástene prekryť aj sklom, plexisklom vhodným na zásteny.

Je dôležité na aký povrch idete tapetu lepiť. Ak má byť nalepená na stenu, odporúčame Vám vinylovú tapetu, ktorá prepúšťa paru a vlhkosť. Ak chcete tapetu lepiť na laminát, umakart, drevotriesku, obkladačky, sklo, ... - najvhodnejšia je samolepiaca tapeta, ktorá môže byť matná, alebo lesklá. Tapetu na kuchynskú zástenu Vám môžeme aj laminovať /tekutá laminácia, ktorá zvyšuje odolnosť tapety/. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2. Ak má byť tapeta umiestnená za elektrickú, indukčnú dosku laminácia je vhodná. Od plynovej dosky by mala mať tapeta vzdialenosť aspoň 25cm, prípdne v mieste medzi tapetou a plynovým sporákom dať sklo.

Údržba: kuchynskú tapetu môžete pretrieť mokrou handričkou so saponátom, alebo s čistou vodou. Nepoužívajte agresívne čistiace prostriedky.

Postup pri objednaní tapety na kuchynské zásteny

Vyberte si motív tapety, ktorý sa Vám páči. Odmerajte si plochu, na ktorú chcete tapetu nalepiť šírka v centimetroch x výška v centimetroch. Uveďte, či chcete tapetu na jednu zástenu, alebo na viac častí zásteny. Môžete mať kuchyňu v tvare L alebo U motív . Vieme Vám tapetu rozdeliť na požadované diely 1diel, 2 diely,.... Farebnosť tapety je možné taktiež zmeniť.  Vyberte si materiál tapety ( poprípade + laminácia ) .Všetky tieto údaje nám pošlite na náš mail tapetymix@tapetymix.sk Pripravíme Vám zdarma náhľad tapety na kuchynskú zástenu a cenovú kalkuláciu. A aká je dodacia doba? Od 3 do cca 6 pracovných dní.

Na výber viac ako tisícky motívov tapiet z našej ponuky www.tapetymix.sk

kuchynske_zasteny_fototapety.jpgkuchnia4e.jpg

fototapety_na_kuchynske_zasteny.jpg

fototapeta_na_kuchynsku_zastenu.jpg

Vo fotogalérii nižšie sú umiestnené fotografie klientov, ktorý vyskúšali tapetu na kuchynskú linku z našej ponuky na mieru. Ďakujeme im za krásne fotky, ktoré nám zaslali. Skvelá inšpirácia aj pre Vás.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?