Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Tapety vlastný text, Logo, Citát, Motto, Firemný slogan

Tapeta na mieru s vlastným textom, nápisom. Originálnym dizajnovým prvkom v interiéri bude bezpochybne tapeta s firemným logom alebo sloganom, ktorý zakomponujeme do motívu tapety. Môžete si vytvoriť vlastný text v slovenčine, angličtine, češtine, maďarčine. Veľkej oľube sa tešia motivačné rodinné texty, citáty, ktoré inšpirujú celú rodinu. Záleží na Vašej fantázii a kreativite. Pošlite nám na info@tapetymix.sk hotový text /veľkosť písma, font, farba písma/, ktorý chcete mať na tapete z ponuky na www.tapetymix.sk. Ak chcete text zakomponovať do tapety z našej ponuky, pošlite nám kód tapety, rozmer tapety, umiestnenie textu na tapete. Pošleme Vám cenovú ponuku a po jej odsúhlasení náhľad tapety s vlastným textom.

fototapeta_motivacne_napisy.png

Tapeta na mieru s logom firmy, s firemným sloganom

fototapeta-firemne-logo_1.JPG

Nechajte vyniknúť logo Vašej spoločnosti, firemný slogan na viditeľnom mieste v interiéroch spoločnosti, alebo v kancelárii. Vyberte si dizajn tapety, ktorý je vhodný či už na stenu do firemných priestorov, na okná, dvere, alebo na pulty na recepcii. Logo zakomponujeme do vybranej fotografie a tapetu s logom Vám vyrobíme na mieru.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

Fotogaléria

?