Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Tapety podľa materiálu na rôzne povrchy

Tapety z rôznych materiálov sa stávajú neoddeliteľnou súčasťou interiérov, obchodných priestorov, reštaurácií. Pri zariaďovaní takýchto interiérov je určite vítanou službou vybrať si z viacerých druhov tapiet. Či už ide o materiál , farebnosť, vlastnosti tapiet, alebo ich umiestnenie na konkrétnom povrchu. Máte možnosť výberu materiálu pri každej tapete. Naša spoločnosť nasmeruje nové trendy, ktoré ovplyvňujú interiérový dizajn. V našej ponuke nájdete moderné motívy, ale aj klasické. Všetky fototapety Vám vyrobíme z vybraného materiálu. Na požiadanie Vám môžme tapetu laminovať. Ide o tekutú jemnú lamináciu, ktoú zvyšuje odolnosť tapety pred poškodením. Cena za lamináciu tapety je 8,50 EUR / m2. Materiály, z ktorých sú vyrobené naše fototapety sú kvalitné a ekologické. Vlastnosti tapiet a ich odolnosť- odolnosť voči oteru, umývateľnosť, stálosť farieb, netrhajú sa, ľahko sa lepia, dlhá životnosť.

Latexová tapeta

 1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru. Fototapetu môžete pretrieť navlhčenou handričkou. Je vhodná na hladkú stenu kde máte ako podklad sádrovú stierku prípadne jemne zrnitú stenu "pucovku". Taktiež je vhodná na sadrokartón. Nie je vhodná na hrubozrnné omietky. Ideálna je na stenách interiéru bez štruktúry /zrnitosti/.
 2. Gramáž : 212g/m2
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1cm do 148cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 260cm x 260cm bude rozdelená na dve rovnaké časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm, poprípade na 4 rovnaké časti. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie fototapety.
 4. Spôsob lepenia: S preložením 1 cm. PDF na stiahnutie
 5. Lepidlo na použitie: odporúčame lepidlo značky METYLAN /special/.

  Viac informácií o latexovej tapete najdete >>> TU <<<

Samolepiaca tapeta

 1. Ideálna do interiéru na všetky hladké povrchy nábytok, vstavané skrine, šatníky, zrkadlo, dvere, sklo, výklad v obchode. Je pružná, elastická, vodeodolná a má trvácne farby. Smelo ju možete ošetriť aj mokrou handričkou. Samolepiaca fototapeta sa použiva na kuchynske zásteny, šatníky, vstavané skrine, renovácia nábytku, dverí, okná a na rôzne použitie... atď. Nedoporučujeme ju lepiť na steny a už vôbec nie na steny so štrukturovaným povrchom.

   
 2. Hrúbka: 100 mikrónov
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1cm do 133cm.. Ak bude mať tapeta rozmer 260cm x 260cm, bude rozdelená na dve časti s rozmermi 130cm x 260cm + 130cm x 260cm, poprípade na 4 rovnaké časti. Je to vhodné aj na manipuláciu a samotné lepenie fototapety.
 4. Spôsob lepenia: S preložením 1 cm. PDF na stiahnutie


  Viac informácií o samolepiacej tapete najdete >>> TU <<<

Vinylová tapeta

 1. Je to fototapeta, ktorá je výborná do kuchyne, kúpelne a všade kde je vlhkejšie prostredie. Môžete ju smelo umývať, má stálu farebnosť, vodeodolná, odolná voči oteru. Ďalšou výhodou je to že je paropriepustná. Je vhodná ako na steny s hladkou a jemne zrintou štruktúrou. Pri gramáži 350g/m2 dokáže táto fototapeta zakryť aj ôzne nerovnosti na stenách a dá sa nalepiť aj na hrubšiu omietku.
 2. Gramáž : 350g/m2
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 126cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 250cm x 260cm bude rozdelená na dve rovnaké časti o rozmeroch 125cm x 260cm + 125cm x 260cm, poprípade na 4 rovnaké časti. Je to vhodné na lepšiu manipuláciu a lepenie fototapety.
 4. Spôsob lepenia: Vinylová fototapeta sa lepí bez zakladania /preloženia/  PDF na stiahnutie
 5. Lepidlo na použitie: odporúčame lepidlo značky METYLAN /special/


  Viac informácií o vodolepiacej tapete najdete >>> TU <<<

Vliesová tapeta

 1. Trvácne farby, vodeodolná, odolná voči oteru. Fototapetu môžete pretrieť navlhčenou handričkou. Je vhodná na hladkú stenu kde máte ako podklad sádrovú stierku prípadne jemne zrnitú stenu "pucovku". Taktiež je vhodná na sadrokartón. Nie e vhodná na hrubozrnné omietky. Ideálna je na stenách interiéru bez štruktúry /zrnitosti/.
 2. Gramáž : 190g/m2
 3. Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 150cm. Ak bude mať fototapeta rozmer 280cm x 250cm bude rozdelená na dve rovnaké časti s rozmermi 140cm x 250cm + 140cm x 250cm, poprípade na 4 rovnaké časti.
 4. Spôsob lepenia: bez zakladania. Odporúčame lepidlo METYLAN /direct/. PDF na stiahnutie

  Viac informácií o vlisovej tapete najdete >>> TU <<<

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948504403 radi Vám poradíme, pomôžeme

Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

?