Výroba tapety podľa vlastného rozmeru
Grafický náhľad ZDARMA pri každej objednávke
Zľavový kupón na celý nákup
Bezpečne zabalené a doručené
Doprava ZDARMA pri nákupe nad 150€

 

Vinylové tapety na stenu

Interiérové tapety zažívajú nebývalú renesanciu. Dôvodov je viacero – moderný vzhľad, kvalitné spracovanie a výber materiálov, vďaka ktorým nie je problém ani s ošetrovaním povrchu tapiet. Ak naši zákazníci uvažujú o tapetách, veľakrát uprednostnia práve tie vinylové. Vinylové tapety sú totiž známe svojou výdržou a veľmi dobrou odolnosťou voči vlhku a vode, nezriedka sa preto inštalujú aj do kúpeľní. Zároveň majú dostatočnú hrúbku, vďaka čomu dokážu prekryť rôzne nerovnosti a trhliny. Pridajte k tomu bezproblémovú údržbu a dostanete tapetu, ktorá skvele vynikne doslova všade, na každej stene a v každom interiéri.

Skutočne, tapety sa zmenili – tie, ktoré sú v ponuke nášho eshopu, vynikajú nie len po estetickej, ale aj funkčnej stránke. Tie vinylové zvlášť, veď odolajú aj tečúcej vode, vďaka čomu môžu slúžiť ako veľmi dobrá alternatíva napríklad kuchynského obkladu. Zároveň sú odolné voči oderom a vyznačujú sa farebnou stálosťou, preto v kompaktnom stave dokážu vydržať aj viac ako 10 rokov. Ak potrebujete oživiť interiér vášho príbytku, chaty alebo kancelárie a viete, že sa v ňom nie vždy dbá na opatrnosť pri manipulácii s tekutinami alebo inými predmetmi, potom zvoľte práve tento druh tapiet.

Na sklade máme stovky vinylových tapiet na stenu s rôznymi motívmi. Nájdete u nás vyložene umelecké momenty, abstraktné vyobrazenia, motívy krajiniek či feng-shui, rovnako ale tiež tapety s výjavmi zo sveta športu, hudby alebo techniky. Tapety môžete ladiť do interiéru nie len podľa motívov, ale aj na základe farebnosti a odtieňov. Ak potrebujete interiér presvetliť, choďte do svetlejších a pastelových farieb, v prirodzene svetlých miestnostiach zase vyniknú tmavšie motívy, ktoré dodajú vhodný kontrast medzi svetlom a „temnotou“.

Kvalitná vinylová tapeta prepúšťa paru aj vlhkosť. Je vhodná do každej miestnosti, aj do kuchyne, či kúpeľne. Tieto tapety dokážu prekryť aj nerovnosti na stene, sú elastické a pevné. Sú vyrobené na báze vinylových vlákien. Vinilové tapety sú vodeodolné, oteruvzdorné. Majú dlhú životnosť. Je to tapeta, ktorá je výborná do kuchyne, kúpelne a všade kde je vlhkejšie prostredie. Môžete ju smelo poutierať vlhkou handričkou. Vinylové tapety majú stálu farebnosť. Je vhodná ako na steny s hladkou a jemne zrintou štruktúrou. Pri gramáži 350g/m2 dokáže táto tapeta vinylová zakryť aj rôzne nerovnosti na stenách a dá sa nalepiť aj na štukovú omietku.

Tapeta vinylová - vlastnosti

1/ Gramáž: 350gr/m2
2/ Šírka jedného výtlačku /pásu/ je od 1 cm do 126cm. Ak bude mať Vaša fototapeta rozmer 250cm x 260cm bude rozdelená na dve časti o rozmeroch 125cm x 260cm + 125cm x 260cm. Je to vhodné na manipuláciu a lepenie tapety.
3/ Spôsob lepenia: Vinylová tapeta sa lepí bez zakladania /preloženia/  
4/ Sú ekologické a bez zápachu
5/ Lepidlo na použitie: odporúčame lepidlo na vinylové tapety značky METYLAN /special/

Ponúkame Vám aj rôzne povrchové úpravy vinylových tapiet:

Tapety vinilové môžu mať okrem hladkej štruktúry aj pretkávaná štruktúra, alebo štruktúra plátna, omietky. Ak máte záujem o štruktúrovanú vinylovú tapetu, kontaktujte nás tapetymix@tapetymix.sk  

Na zvýšenie odolnosti tapety odporúčame TEKUTÚ LAMINÁCIU. Tekutá laminácia je vhodná hlavne na povrchy, kde hrozí vyššie riziko mechanického poškodenia, napr. stôl, nábytok v detskej izbe, kuchynská zástena. Ide o jemný tekutý ochranný filter, ktorý sa nanesie na povrch fólie. Cena laminácie je 8,50 EUR / 1m2

Nenašli ste vhodný motív? Vieme Vám vyrobiť akýkoľvek motív aj z fotobanky www.fotolia.com 
Stačí ak nám zašlete čislo Vami vybraného obrázku /nachádza sa v spodnej časti obrázku na pravej strane/ prípadne link a rozmer fototapety aký potrebujete, na email: info@tapetymix.sk zašleme Vám grafický náhľad ZADARMO spolu s  cenovou ponukou.

V prípade že máte akékoľvek otázky napíšte nám na info@tapetymix.sk
Prípadne nám zavolajte na číslo 0948 504 403 radi Vám poradíme, pomôžeme.

Fotogaléria

?